[17 липня 2015] - «... Кажуть, хохол «якщо не з'їсть, то понадкушує», і ніколи не розповість сусідові, чому в нього з року в рік так родить картопля і в сараї задоволено хрюкають завидні поросята ... Але це хохол, а справжній українець, та якщо він ще й козацького роду - душа нарозхрист. Останнє віддасть, все розповість і покаже, серед ночі на допомогу поспішить. Через таку свою відкритість Володимир Миколайович Хвостик останнім часом став від особливо зловживаючих добрими порадами ховатися на горищі, щоб хоч трохи перевести дух між сільгоспроботами, продажами та професійними консультаціями для аграріїв ...

... Знають Володимира Хвостика не тільки в с. Олексіївка та сусідньої Капулівці Нікопольського району, а й у різних куточках Дніпропетровської та Запорізької областей. Знають не тільки як директора магазину насіння і Агроцентру «Січ», але і як грамотного авторитетного агронома, практично вченого-практика, завжди готового ділитися своїми знаннями та досвідом ... »

заст. гл. редактора журналу «Овочі та Фрукти» 
Олена ЖОГА

Компанія САКУРА ЮКРЕЙН брала участь у черговому Дні поля. Цього разу захід проходив у с. Олексіївка Нікопольського району Дніпропетровської області. Організатором якого став Хвостик Володимир - директор АГРОМАГАЗИН «Січ».

Менеджери компанії САКУРА ЮКРЕЙН презентували добриво «Козир», а також гібриди томатів від ESASEM. Так, на томатному ринкові, за словами аграріїв, чудові результати показав гібрид Нада F1 - найбільш ранній з «індет». На кисті формується до сьоми плодів, а коротке міжвузля (4-5 см) дозволяє формувати більше кистей на шпалері. Має вирівняні плоди, насичений колір, відмінну транспортабельність і лежкість.

У багатьох господарствах користується успіхом біф-томат TL 12774 F1 (або «Рожева Нада»). Плід вирівняний, насиченого забарвлення, середньою масою 400 г і вище, не розтріскується. Продемонстрував дуже сильну схожість (99%) на 3-4 день, через 20 днів від посіву можна пікірувати. Стійкий до кореневих гнилей і чорної ніжки.

Для фермерів знахідкою сезону стало комплексне добриво «Козир» для позакореневого живлення. Яке відмінно засвоюється рослиною. Все тому, що виготовлено у вигляді наночастинок, що значно покращує живлення листяної частиною рослини. «Козир» зменшує негативний вплив навколишнього середовища на рослину стимулюючи природний імунітет.

Більше інформації про Дні поля в Алеексеевке, а також ознайомитися з коментарями фермерів ви зможете в статті журналу «Овочі та Фрукти» .