[28 травня 2015] - Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» провела черговий семінар для фермерів Кам'янка-Дніпровського регіону й для всіх бажаючих, хто хотів дізнатися щось нове і цікаве про сучасні підходи вирощування овочів. Захід відбувся 28 травня 2015 в Будинку культури і творчості міста Кам'янка-Дніпровська.             

Тема семінару: «Шляхи досягнення успіху в другому обороті». У рамках цієї теми провідні експерти компаній «САКУРА ЮКРЕЙН» розповіли про сучасні мікродобрив. «Козир» - рідке фосфорно-калійне добриво з фунгіцидом системної дії, «Фолікі», вже широко використовуються для вирощування багатьох овочів.             

Крім того, на семінарі виступив представник компанії «Дюпон-Україна», який розповів про новітні інсектицидних рішеннях «Дюпон» для захисту овочів від шкідників відкритого та закритого грунту. Дмитро Фартушний, представник компанії «БТУ-центр» розповів про застосування біопрепаратів при вирощуванні в закритому грунті. Також з доповіддю на тему: «Захист томатів від хвороб у закритому грунті. Грибні захворювання »виступила Олена Собко,« Агро-центр Владам ».             

Семінар вийшов дуже цікавим, жвавим і пізнавальним у багато завдяки учасникам. Доповіді викликали обговорення серед гостей, що дозволило добитися відкритого діалогу.             

Безперечною «фішкою» події стала триденна робота лабораторії «Агро-центр Владам». Фахівці провели загальний аналіз рослин на харчування та грибні захворювання в кожному конкретному господарстві. За три дні було проведено більше 150 досліджень.             

Завдяки семінару більше ста фермерських тепличних господарств регіону отримали кваліфіковану консультацію та актуальну інформацію про добрива та ЗЗР.             

Детальніше про заході в статті Помидоров ідеал // Овочі та фрукти, липень 2015.