[14 лютого 2014] - Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» вперше взяла участь у міжнародній виставці «Фрукти. Овочі. Логістика-2014 », в якій брали участь близько 500 компаній, у тому числі 159 іноземних. Виставка проводилися з 11 по 13 лютого 2014 в місті Києві на території виставкового центру «КиївЕкспоПлаза».

«Фрукти. Овочі. Логістика» - це найбільший в Україні виставковий проект сучасних аграрних технологій в овочівництві, промисловому садівництві та виноградарстві, презентація технологічного та інвестиційного потенціалу плодоовочевої галузі.

Компанія «САКУРА ЮКРЕЙН» представила широкий і цікавий асортимент гібридів провідних селекціонерів овочів. Загальній увазі були представлені огірки для захищеного ґрунту, індетермінантні і детермінантні (в т. ч. для переробки) томати, солодкий перець, баклажани, цибуля, морква, столовий буряк і зелень.

Як розповів директор «САКУРА ЮКРЕЙН» Юрій Сологуб, ці гібриди - результат роботи трьох селекційних компаній з багаторічною історією: японської «Sakura Seeds», італійської «Esasem» та французької «Griffaton».